Mieszkanie 1 – pokojowe | 30,7 m² | ul. Żółkiewskiego

Ul. Żółkiewskiego 32A, 04-305 Warszawa
370 000zł

Opis

Na sprzedaż 1 – pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ulicy Żółkiewskiego. 

 

Budynek w którym znajduję się mieszkanie jest z 1958 roku, w ubiegłych latach przeszedł remont elewacji, klatek schodowych, instalacji elektrycznej oraz wodno – kanalizacyjnej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w kameralnym, 2 – piętrowym budynku bez windy.

 

Mieszkanie ma 30,7 m² pow. oraz  składa się z salonu, widnej kuchni, przedpokoju z pojemną szafą wnękową oraz łazienki. Wnętrze posiada bardzo dobry, funkcjonalny rozkład dzięki czemu można je z łatwością przearanżować.

 

Bardzo dobra lokalizacja!

Przed budynkiem znajduję się przystanek autobusowy, 500 m dalej – SKM, 450 m do przystanku tramwajowego przy ul. Grochowskiej, do Placu Szembeka – 700 m. W promieniu 1,5 km znajdziemy szkoły podstawowe, żłobki, apteki, Centrum Handlowe King Cross Praga, Urząd Dzielnicy, przychodnię lekarską, Biedronka znajduję się naprzeciwko budynku.

 

Do mieszkania przynależy piwnica (4,5 m²). 

 

Istnieje możliwość parkowania samochodu za zamkniętym terenie przed budynkiem. 

 

CENA – 370,000 zł

 

Zapraszam na prezentację!

Mażewska Julita – 786-877-890

  • Adres: Ul. Żółkiewskiego 32A
  • Miasto: Warszawa
  • Kod pocztowy: 04-305
  • Kraj: Polska

Szczegóły

Aktualizacja 10 czerwca, 2022 w 3:35 pm

  • Cena: 370 000zł
  • Powierzchnia: 30 m2
  • Sypialnie: 1
  • Łazienki: 1
  • Rok budowy: 1958
  • Typ nieruchomości: mieszkania
  • Status nieruchomości: sprzedaż
  • Dzielnica: Praga Południe
  • Liczba pokoi: 1

cechy